Edycja 2018




Kontakt

Wspólny Gołębnik Łąck

Organizatorzy:

Jacek Fudała:
+48 603 742 067

Adres korespondencyjny:

Jacek Fudała
ul. Miodowa 8
09-520 Łąck

e-mail: WGLack@o2.pl


Odwiedziny

Liczba wyświetleń:294320


Tłumaczenie


TopLista


O stronie

Strona internetowa utworzona przez:
Stanisław Górski
tel. +48 782 647 937


Uczestnicy 2018

Wróć do poprzedniej strony...


Lp. Uczestnik Miejscowość Kraj Liczba gołębi Rezerwa
1. MONIKA STAŃCZAK JEZIORANY 5 2
2. DAMIAN STAŃCZAK JEZIORANY 5 2
3. Pawel i filip. Urbaniak Łódź targowa 5 2
4. KORNELIAA Sępopol 4 0
5. Cezary Kacperski 1 Głowno 5 2
6. Cezary Kacperski 2 Głowno 5 2
7. Krzysztof Kacperski 1 Głowno 5 2
8. Krzysztof Kacperski 2 Głowno 5 2
9. Bartek Królikowski bożepole 5 2
10. Cezary Łąck 5 2
11. Dudek - Borowiak Żagań 7 2
12. Marek Twardowski Piotrków Kujawski 5 2
13. Tomek-Mirek Mochowo 5 2
14. Ceroń Mariusz 1 Głowno 5 2
15. Piwowarczyk Adrian i Ewelina RACIECHOWICE 4 0
16. Jacek Górczyński Solec Kujawski 3 0
17. "Cztery łapy " INOWROCLAW 5 2
18. Dariusz Gołębiewski 1 Łąck 5 2
19. Rafał Gołębiewski 1 Łąck 5 2
20. IRBAPOL Góra Kalwaria 5 2
21. IRBAPOL 2 Góra Kalwaria 5 2
22. Eugeniusz Malesa Kołacinek 5 2
23. GREEN PLAY Toruń TORUŃ 5 2
24. GREEN PLAY Toruń 2 TORUŃ 5 2
25. NOWOGRODZIEC TEAM NOWOGRODZIEC 5 2
26. Cezary 1 Łąck 5 2
27. Figura J i A 1 Mąkolice 5 2
28. Figura J i A 2 Mąkolice 5 2
29. Henryk Rzepecki Gąbin 5 2
30. Alicja&Olek Kamień 5 2
31. Zbigniew Żuranski Płock 5 2
32. Marek Kociuban Nowogard 5 2
33. Mirosław Nalewajk Lubin 2 0
34. Mariusz Nagaj Błonie 5 2
35. Emil Dąbrowa Szydłowiec 5 2
36. Leo Del Seprio Włocławek 5 2
37. Leszek Olesiak Lwowek Wielkopolski 5 2
38. PATRON TEAM Kiełczów 7 2
39. PAWEŁ BAKUN PARCZEW 2 0
40. Paweł Ogrodowczyk Mława 5 2
41. Radosław Śmiałowski Kobyłka 5 2
42. Havlik Josef Velka Bukovina 92 7 2
43. Janusz Kosiński Świeradów Zdrój 3 0
44. Zbigniew Milczarski Nowosiadło 5 2
45. Robert i Paweł Baranowscy Łochów 5 2
46. POCZTOWE - ODRZUTOWE Olsztyn 5 2
47. Jan Olkowski Młyniec 5 2
48. Tomasz Tupalski Budzisław 5 2
49. Mariusz Zawadzki Wołczyn 5 2
50. TEAM GRZELAK SULMIERZYCE 5 2
51. Josef Havlik Velka Bukovina 92 7 2
52. Zbigniew Linowski Proboszczewice 2 0
53. Aniołczyk Marek Głowno 2 0
54. 0
55. 0
56. 0
255 90
RAZEM: 345