Edycja 2017


Kontakt

Wspólny Gołębnik Łąck

Organizatorzy:

Jacek Fudała:
+48 603 742 067
Cyprian Jagielski:
+48 693 101 043

Adres korespondencyjny:

Jacek Fudała
ul. Miodowa 8
09-520 Łąck

e-mail: WGLack@o2.pl


Odwiedziny

Liczba wyświetleń:196148


Tłumaczenie


TopLista


O stronie

Strona internetowa utworzona przez:
Stanisław Górski
tel. +48 782 647 937


Uczestnicy 2017

Wróć do poprzedniej strony...


Lp. Uczestnik Miejscowość Kraj Liczba gołębi Rezerwa
1. Cezary Łąck 5 2
2. Strzelec Piotr Dobra 5 2
3. Strzelec Piotr 1 Dobra 5 2
4. Jastrzębowski Włodzimierz Dobra 5 2
5. Marcin Reks Łódż 5 2
6. "IRBAPOL" BANIOCHA 5 2
7. Adam Jagodziński 1 Łódż 5 2
8. Adam Jagodziński 2 Łódż 5 2
9. Cezary TEAM 1 Łąck 5 2
10. Cezary TEAM 2 Łąck 5 2
11. Cezary Kacperski 1 Głowno 5 2
12. Cezary Kacperski 2 Głowno 5 2
13. Krzysztof Kacperski 1 Głowno 5 2
14. Krzysztof Kacperski 2 Głowno 5 2
15. waldemar wandachowicz łódź 5 2
16. Zbyszek Łęczyński Gostynin 5 2
17. Wiesław Lusa Gostynin 5 2
18. Dariusz Żybura Lublin 5 2
19. KOPERNIK - TORUŃ TORUŃ 5 2
20. Ceroń M.TEAM Głowno 5 2
21. DANIEL PIWOWARCZYK RACIECHOWICE 3 0
22. KAMIL PIWOWARCZYK RACIECHOWICE 3 0
23. Figura J i A 1 Mąkolice 5 2
24. Figura J i A 2 Mąkolice 5 2
25. DAMIAN STAŃCZAK Żardeniki 5 2
26. MONIKA STAŃCZAK Żardeniki 5 2
27. Zdzisław Kossowski Głowno 5 2
28. Cezary Tomaszewski Rybno 5 2
29. OLEK Głowno 5 2
30. Poradnik Hodowcy Jan i Stanisław Górscy Nowa Sól 5 2
31. Zdzisław.....Melon ŻYRARDÓW 5 2
32. krzysztof majchrzak gostynin 5 2
33. Sanniki Team sanniki 5 2
34. Mariusz Skrzypinski brzesc kujawski 7 2
35. Jacek Marciniak Głowno 5 2
36. Krzysztof Jagieła Głowno 2 0
37. HENRYK SZYMCZAK - I MASZEWO 5 2
38. HENRYK SZYMCZAK - II MASZEWO 5 2
39. HENRYK SZYMCZAK - III MASZEWO 5 2
40. HENRYK SZYMCZAK - IV MASZEWO 5 2
41. Rafał Gołębiewski Łąck 5 2
42. Dariusz Wożnicki Łąck 2 0
43. Miroslaw Mazurek Kożuchów 5 2
44. Tomasz Tupalski Budzisław 5 2
45. bartek królikowski bożepole wielkie 5 2
46. Czarek - Łukasz Team Głowno 5 2
47. Stefan Ogrodowski Kutno 5 2
48. Zdzisław Melon 1 Żyrardów 5 2
49. Zdzisław Melon 2 Żyrardów 5 2
50. Tomasz Goś Głowno 1 0
51. Andrzej Petryniak 1 SKIERNIEWICE 5 2
52. Andrzej Petryniak 2 SKIERNIEWICE 5 2
53. Tomasz Madej Dąbrowa tarnowska 10 4
54. Henryk Rzepecki Gąbin 5 2
55. Piotr Marciniak Gostynin 5 2
56. Dromadery Pruszyn 5 2
57. Marcin i Marek Rzepka Tarnów 10 4
58. Waldemar Kurpiński Bisztynek 5 2
59. Rafał Gołębiewski 1 Łąck 5 2
60. Bogdan Karpiński Iłów 1 0
61. Kucharski jacek Olesnica 2 0
62. Green Play Sp zoo Piotr Jabłoński Toruń 5 2
63. Ester Milicz 5 2
64. Tomasz Gawrysiak Poddębice 5 2
65. ASY Z BISKUPCA Biskupiec 4 0
66. Marek Twardowski Piotrków Kujawski 5 2
67. Julian Rucki Gąbin 5 2
68. Kołodziej - Stępień Ruda Malaniecka 5 2
69. Aniołczyk-Marks Głowno 6 2
70. Kuznik Tadeusz zdzich-bud.sp.zoo@wp.pl 5 2
71. "wszystko dla gołębi"STRZYŻE Strzyże 5 2
72. MARIANO Rajszew 5 2
73. Jiri Svoboda+inż.Lekeś L. Nove Mesto pod Smrkem 5 2
74. GLASS 1 Dąbrowa Górnicza 5 2
75. Piotr Potakowski Biała /k Zgierza 2 0
76. Josef Havlik + Janusz Kosiński Velka Bukovina 92 5 2
77. Grzegorz Dudzic Krzemień 5 2
78. Izabela i Robert Plewka Ziewanice 3 0
79. Janusz Kossowski Ziewanice 3 0
80. Iwona Ziewanice 3 0
81. Wojciech Stań Łowicz 5 2
82. Wojciech Zalewski Kamień 5 2
83. Jacek Gorczyński Solec Kujawski - Rudy 5 2
84. Grzegorz Sobczak Dobra 5 2
85. Wiesław -Szymon Solec Kujawski 5 2
86. Jaroslav Vańoucek Korenov 2 0
87. Dariusz Bronka Kołczygłowy 5 2
88. Marek Lica Kołczygłowy 5 2
89. SYLWESTER TADEUSIAK GOSTYNIN 5 2
90. PAULINA TADEUSIAK GOSTYNIN 5 2
91. Roman Kapton Szamotuty 3 0
92. Paweł i Filip Urbaniak TRG Łódź 5 2
93. Petr Śtetina & Wojciech Zając RASPENAVA 5 2
94. Dariusz Kędzierski Pilawa - Lipówki 2 0
95. R G Bogucki Solec Kujawski 3 0
96. Artur Piłka Garwolin 1 0
97. Jabłoński & Ficner Nowa Sól 5 2
98. Mariusz Wójciak Bukowiec 4 0
99. GREEN PLAY Producent produktów dla gołębi Piotr Jabłoński TORUŃ 5 2
100. Andrzej Rosołek Świeradów Zdrój 3 0
101. Rottovi Wendy -Fanda Rumburk 5 2
102. Jan Napravnik RASPENAVA 5 2
103. Klaudiusz Makarewicz Kolno 2 0
104. KOPERNIK - TORUŃ 2 TORUŃ 5 2
105. SZKOLNY KRZYSZTOF I.B.L Zabkowice Slaskie 5 2
106. Dudek-Borowiak Żagań 5 2
107. Jarosław Wroński Ozorków 3 0
108. Felix Bliege Graz - Austria 5 2
109. Jarosław Korszun Piotr Murwaski Mrągowo 7 2
110. Zbigniew Dubiel KOCUDZA 5 2
111. TEAM WARKA WARKA 3 0
112. Krzysztof Kowalewski Gostynin 5 2
113. Wojtek rosciszewo 5 2
114. Paula rosciszewo 5 2
115. Robert Topka Tuchomie 5 2
116. Kamil Chmielewski Szprotawa 5 2
117. Andrzej Jabkowski Horstens 5 2
118. Dla Grażynki Rosko 3 0
119. Wojtaszek-Walczak-Pluta RUDA ŚLĄSKA-KUTNO 6 2
120. Dariusz Nowak Jacochów 5 2
121. Łukasz Smolik Leszna Górna 2 0
122. Marcin Raczyński Lubienia 2 0
123. Cezary Kacperski 3 Głowno 5 2
124. Dariusz Gołębiewski Łąck 5 2
125. bartek krolikowski bożepole wierkie odział lębork 2 0
126. Cezary Kacperski 4 Głowno 5 2
127. Karol-Adam Opole 5 2
128. Roman Dariusz Wólne 2 0
129. Team Lotniki Ostrów 5 2
130. aukcje.supergolab.pl Warszawa 7 2
131. 0
132. 0
133. 0
134. 0
135. JimmiNu DAuAcGRbjdaDW kIJVURUFAjco 0
136. JimmiNu ObWVEXzNdU ocfTpPlLDMkV 0
137. JimmiNu EjFCSRwITVOmWXTSfVU lEhtByRSol 0
138. JimmiNu DHaqKMAsTtHWW ZcgdJrosmoqPmZQTgWv 0
139. JimmiNu ONkaCWQRdtleVRNm dTcLJdhmXxmGi 0
140. JimmiNu WCMGlAaJYarvPkzV NhpSVvDAvmtSwC 0
599 210
RAZEM: 809

Jacek Fudała: +48 603 742 067

Cyprian Jagielski: +48 693 101 043

Wspólny Gołębnik Łąck © 2017
Wszelkie Prawa Zastrzeżone


Strona internetowa utworzona przez:
Stanisław Górski
tel. +48 782 647 937