Edycja 2017


Kontakt

Wspólny Gołębnik Łąck

Organizatorzy:

Jacek Fudała:
+48 603 742 067
Cyprian Jagielski:
+48 693 101 043

Adres korespondencyjny:

Jacek Fudała
ul. Miodowa 8
09-520 Łąck

e-mail: WGLack@o2.pl


Odwiedziny

Liczba wyświetleń:196146


Tłumaczenie


TopLista


O stronie

Strona internetowa utworzona przez:
Stanisław Górski
tel. +48 782 647 937


Uczestnicy 2016

Wróć do poprzedniej strony...


Lp. Uczestnik Miejscowość Kraj Liczba gołębi Bonus
1. IRBAPOL 1 GÓRA KALWARIA 5 +1
2. Krzysiek Gąbin 5 +1
3. Tomasz Goś Głowno 5 +1
4. Strzelec Piotr łódź 5 +1
5. Włodzimierz Jastrzębowski łódź 5 +1
6. Jan Bochńczak Pyzówka 5 +1
7. CEZARY Łąck 5 +1
8. H i G Drygała Kołczewo 5 +1
9. Adam Jagodziński Łódź 5 +1
10. ROBERT FEDOROWICZ WG MAZOWSZE CZARNA 2 +0
11. Artur Gostynin 5 +1
12. Mirosław Wiergowski OSTRÓDA 5 +1
13. krzysztof janocha łódź 5 +1
14. Jan i Stanisław Górscy - Poradnik Hodowcy Nowa Sól 5 +1
15. A.K.PIWOWARCZYK MWG DOBCZYCE RACIECHOWICE 5 +1
16. KRZYSZTOF MAJCHRZAK GOSTYNIN 5 +1
17. MADEJ i CIĄBOR RADGOSZCZ 2 +0
18. Cezary Kacperski Głowno 5 +1
19. Jerzy Krawczyński Katowice 5 +1
20. Włodzimierz Filipczak Wałbrzych 5 +1
21. Adam Kalisiak Dąbrowa 5 +1
22. Zygmunt Oskroba Inowrocław 5 +1
23. Wojciech Januszczak Nacpolsk 5 +1
24. MICHAŁ & JAN BILSKI HUTA STARA "B" 5 +1
25. ZBIGNIEW OLEKSIAK KOZIEGŁÓWKI 5 +1
26. Wojciech Cieplak Rypin 5 +1
27. Dariusz Gołębiewski Łąck 5 +1
28. Zbigniew Linowski Stare Proboszczewice 5 +1
29. Tomasz Tupalski Budzisław Kościelny 5 +1
30. Mariusz Witczak Głowno 3 +0
31. Zdzisław Kossowski Głowno 3 +0
32. Bogdan Karpiński Iłów 2 +0
33. Tomasz Zagajewski Ciechanów 5 +1
34. Jan Orzechowski Bydgoszcz 5 +1
35. SYLWESTER TADEUSIAK GOSTYNIN 5 +1
36. Andrzej Karczewski Szprotawa 5 +1
37. Lassotta Christian Peterswald-Löffelscheid 3 +0
38. Andrzej i Michał Buszko PRABUTY 2 +0
39. Roman Skonieczny Gąbin 5 +1
40. Jarosław Kabrzycki Zaborze 5 +1
41. Marcin Nowak Wąbrzeźno 5 +1
42. M & M Rzepka Wola Rzędzińska 5 +1
43. Roman Kapłon szamotuły 2 +0
44. Jaguś Roman Orzechów 3 +0
45. Roman Rosiak Zgierz 4 +0
46. Krzysztof Rymuza Zawidz 4 +0
47. Andrzej Blaśkiewicz Nowa Wieś 5 +1
48. KOPERNIK - TORUŃ TORUŃ 5 +1
49. Jacek Zgierski Gostynin 2 +0
50. Mariusz i Sławomir Sołdański Sierpc 5 +1
51. Tomasz Wielogórski Zabrze 5 +1
52. Tadeusz Mrozowski Zamość 5 +1
53. Zbigniew Wilczyński Gniezno 5 +1
54. Zbigniew Majewski Kalisz 5 +1
55. DAMIAN STAŃCZAK DOBRE MIASTO 5 +1
56. MAJA Krosno Odrz Krosno Odrz 1 +0
57. Marek Pintus Stare Babice 5 +1
58. ARKADIUSZ GAJDA KONIN 5 +1
59. Zdzisław Białkowski Jeżew 20 2 +0
60. Figura Jan i Arkadiusz Mąkolice 5 +1
61. Kacperski Cezary i Krzysztof 2 Głowno 5 +1
62. MAGBOSS TEAM SKIERNIEWICE 5 +1
63. PIPCZYŃSKI JAN LIPNO 6 +1
64. Klimczak - Kwiatkowski Łódż 5 +1
65. Andrzej Roztropiński Kleczew 5 +1
66. JimmiXS KHmckAiifJjwx lPWemrHCDADXvqOEeP +0
67. +0
68. +0
RAZEM: 291 51

Jacek Fudała: +48 603 742 067

Cyprian Jagielski: +48 693 101 043

Wspólny Gołębnik Łąck © 2017
Wszelkie Prawa Zastrzeżone


Strona internetowa utworzona przez:
Stanisław Górski
tel. +48 782 647 937